NR MAAND DATUM WED NAAM HSV WED DUUR NAAM WEDSTRJD WED WATER
1 MRT 16-Mar-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR GEWONE WEDSTRJD PLOMPVELD/MIDGRAAF
2 30-Mar-24 DE BERGSE MAAS 12.45-14.45 UUR PAASEIEREN CONCOURS ALM/ALMKADE DORP
3 30-Mar-24 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR PAASWEDSTRIJD ALM/BUITENKADE
4 APR 09-Apr-24 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR 1E COMPWED 55+ ALM/ALMKADE DORP
5 13-Apr-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR KLEINE KOPPELWDSTRIJD ALM/BUITENKADE
6 17-Apr-24 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR OPEN JEUGDWEDSTRIJD SINGEL GEM.HUIS/AAN DE GRAAFF
7 17-Apr-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR 1E COMPWED 60+ GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
8 20-Apr-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR GEWONE WEDSTRIJD ALM/BUITENKADE
9 20-Apr-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR 1E COMPWED GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
10 24-Apr-24 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR 1E JEUGDWEDSTRIJD SINGEL VAN RANDWIJKLAAN
11 30-Apr-24 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR 2E COMPWED 55+ ALM/BUITENKADE
12 MEI 01-May-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR 2E COMPWED 60+ MIDGRAAF/WAARDHUIZEN
13 04-May-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR 1E VASTE HENGELWED DORPSVIJVERS HANK
14 04-May-24 DE VROLIJKE VISSERS LOON OP ZAND 07.30-12.30 UUR GEWONE WEDSTRIJD NAK/HENGELSPORTZONE
15 04-May-24 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR VAN PELT BOKAAL GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
16 08-May-24 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR 2E JEUGDWEDSTRIJD SINGEL AALSCHOLVERSTRAAT
17 11-May-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR GEWONE WEDSTRIJD KANAAL MIDGRAAF NABIJ POMPVLED
18 11-May-24 FEDERATIE 09.00-14.00 UUR KOPPELWEDSTRIJD VRIJE HENGEL KANAAL VAN STEENHOEK
19 15-May-24 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR 3E JEUGDWEDSTRIJD DOKVIJVER
20 15-May-24 DE VROLIJKE VISSERS 15.00-16.15 UUR 1E JEUGDWEDSTRIJD DORPSVIJVERS HANK
21 15-May-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR 3E COMPWED 60+ GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
22 18-May-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR 2E COMPWED GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
23 20-May-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-14.00 UUR TRIO WEDSTRIJD GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
24 25-May-24 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR 1E KONINGSWEDSTRIJD ALM/BUITENKADE
25 28-May-24 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR 3E COMPWED 55+ NIEUWENDIJK DORPSWATER BIJ BOOMGAARD
26 JUNI 01-Jun-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR 2E VASTE HENGELWED WESTKIL
27 05-Jun-24 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR 4E JEUGDWEDSTRIJD SINGEL VAN RANDWIJKLAAN
28 05-Jun-24 DE VROLIJKE VISSERS 18.30-20.00 UUR KOPPELWED JUNIOR-SENIOR DORPSVIJVERS HANK
29 08-Jun-24 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR 2E KONINGSWEDSTRIJD KANAAL MIDGRAAF NABIJ POMPVELD
30 08-Jun-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR 3E VASTE HENGELWED DE BLEEK/OOSTKIL
31 12-Jun-24 DE VROLIJKE VISSERS 15.00-16.15 UUR 2E JEUGDWEDSTRIJD DORPSVIJVERS HANK
32 12-Jun-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR GROOT WOUDRICHEMCUP 60+ GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
33 15-Jun-24 FEDERATIE 08.00-11.00 UUR JUNIOREN FEDERATIEWEDSTRIJD DORPSVIJVERS HANK
34 16-Jun-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR 5E COMPWED 60+ SINGELS INDUSTERR GIESSEN/GRACHTEN
35 19-Jun-24 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR 5E JEUGDWEDSTRIJD DOKVIJVER
36 19-Jun-24 DE VROLIJKE VISSERS 15.00-16.15 UUR 3E JEUGDWEDSTRIJD DORPSVIJVERS HANK
37 20-Jun-24 HET LOZE VISSERTJE 18.30-20.00 UUR 1E JEUGDWEDSTRIJD VIJVER SCHALKENWERF/’T MIDDELTJE
38 22-Jun-24 DE BERGSE MAAS 09.00-13.00 UUR JUBILEUMWEDSTRIJD BROEKSE VIJVER
39 22-Jun-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-13.00 UUR BAKS KOPPELWEDSTRIJD GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
40 25-Jun-24 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR 4E COMPWED 55+ BAKKERSKIL 1E EN 3E PARKEERPLAATS
41 26-Jun-24 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR 6E JEUGDWEDSTRIJD SINGEL AALSCHOLVERSTRAAT
42 27-Jun-24 HET LOZE VISSERTJE 18.30-20.00 UUR 2E JEUGDWEDSTRIJD VIJVER SCHALKENWERF/’T MIDDELTJE
43 JULI 06-Jul-24 FEDERATIE 08.00-11.00 UUR TRIO FEDERATIEWEDSTRIJD GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
44 10-Jul-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR 1E VAKANTIE KOPPELWEDSTRIJD GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
45 11-Jul-24 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR ZOMERAVOND WEDSTRIJD KANAAL MIDGRAAF NABIJ POMPVELD
46 13-Jul-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR 4E COMPWED GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
47 20-Jul-24 DE BERGSE MAAS 09.00-12.00 UUR VAKANTIEWEDSTRIJD KANAAL WITTE MOLEN
48 20-Jul-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR GROOT WOUDRICHEMCUP GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
49 23-Jul-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR 2E VAKANTIE KOPPELWEDSTRIJD GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
50 AUG 01-Aug-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR 1E DAG 3 DAAGSE GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
51 02-Aug-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR 2E DAG 3 DAAGSE GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
52 03-Aug-24 DE BERGSE MAAS 09.00-12.00 UUR VAKANTIEWEDSTRIJD DOORNSKANAAL
53 03-Aug-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR 3E DAG 3 DAAGSE GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
54 06-Aug-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR 3E VAKANTIE KOPPELWEDSTRIJD GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
55 10-Aug-24 FEDERATIE 13.30-15.30 UUR KOPPELWED JUNIOR-SENIOR DORPSVIJVERS HANK
56 17-Aug-24 DE BERGSE MAAS 09.00-12.00 UUR VAKANTIEWEDSTRIJD BROEKSE VIJVER
57 31-Aug-24 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR 3E KONINGSWEDSTRIJD KANAAL MIDGRAAF NABIJ POMPVELD
58 31-Aug-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR 4E VASTE HENGELWED NAK/HENGELSPORTZONE
59 SEPT 07-Sep-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR GESCHEIDEN KOPPELWEDSTRIJD KANAAL WITTE MOLEN + AFWK TOL
60 10-Sep-24 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR 5E COMPWED 55+ PLOMPVELD/MIDGRAAF
61 14-Sep-24 DE VROLIJKE VISSERS LOON OP ZAND 07.30-12.30 UUR VRIJWILLIGERSWEDSTRIJD NAK/HENGELSPORTZONE
62 14-Sep-24 GROOT WOUDRICHEM 08.30-11.30 UUR 6E COMPWED GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
63 21-Sep-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR 4E KONINGSWEDSTRIJD KANAAL BABYLONIENBROEK
64 21-Sep-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR 5E VASTE HENGELWED NAK/HENGELSPORTZONE
65 21-Sep-24 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR TRIO WEDSTRIJD GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
66 28-Sep-24 DE BERGSE MAAS 09.00-12.00 UUR KOPPELWEDSTRIJD KANAAL WITTE MOLEN
67 28-Sep-24 DE VROLIJKE VISSERS 14.00-15.30 uur JEUGD SNOEKWEDSTRIJD DE GANTEL/BUITEMKADE
68 28-Sep-24 GROOT WOUDRICHEM 08.30-11.30 UUR 7E COMPWED GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
69 OKT 02-Oct-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR 8E COMPWED 60+ MIDGRAAF/WAARDHUIZEN
70 05-Oct-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR 1E SNOEKWEDSTRIJD WESTKIL/BAKKERSKIL
71 05-Oct-24 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR SUPERCUP GRACHTEN/POSTWEIDE/DE BIJL
72 12-Oct-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR 2E SNOEKWEDSTRIJD NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT HET VEER SPRANG-CAPELLE
73 19-Oct-24 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR 5E KONINGSWEDSTRIJD ALM/ALMKADE DORP
74 19-Oct-24 DE PRULVISSERS 09.00-12.00 UUR 1E ROOFVIS WEDSTRIJD KANAAL WITTE MOLEN
75 26-Oct-24 DE BERGSE MAAS 13.45-14.45 UUR GEWONE WEDSTRIJD KANAAL WITTE MOLEN
76 26-Oct-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR 3E SNOEKWEDSTRIJD ALM/BUITENKADE
77 NOV 09-Nov-24 DE BERGSE MAAS 13.45-14.45 UUR GEWONE WEDSTRIJD VIJVER RUITERHOF
78 09-Nov-24 DE BIESBOSCH 09.00-13.00 UUR ROOFVISWEDSTRIJD OMGEVING WERKENDAM
79 09-Nov-24 HET LOZE VISSERTJE 09.00-14.00 UUR SNOEKWEDSTRIJD NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG
80 16-Nov-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR GEWONE WEDSTRJD ALM/ALMKADE DORP
81 16-Nov-24 DE PRULVISSERS 09.00-12.00 UUR 2E ROOFVIS WEDSTRIJD KANAAL WITTE MOLEN
82 16-Nov-24 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR BOUTSNOEKEN BLEEKE KIL/OOSTKIL
83 23-Nov-24 FEDERATIE 09.00-13.00 UUR STREETFISHINGWED FAB ALLE WATEREN
84 26-Nov-24 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR HAVENWEDSTRIJD JACHTHAVEN BRUINE KIL
85 30-Nov-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR SINTERKLAAS VISSEN ALM/ALMKADE DORP
86 30-Nov-24 DE BIESBOSCH 09.00-12.00 UUR HAVENWEDSTRIJD JACHTHAVEN BRUINE KIL
87 DEC 14-Dec-24 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR KERSTWITVIS WEDSTRIJD ALM/ALMKADE DORP
88 14-Dec-24 DE PRULVISSERS 09.00-12.00 UUR 3E ROOFVIS WEDSTRIJD KANAAL WITTE MOLEN
89 21-Dec-24 DE BERGSE MAAS 08.00-12.00 UUR KERST SNOEKWEDSTRIJD NTB
90 21-Dec-24 HET LOZE VISSERTJE 09.00-13.00 UUR KERSTBOUTSNOEKCOCNOURS NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG