NR MAAND DATUM NAAM HSV WED DUUR WED WATER NAAM WEDSTRJD
1 FEBR 05-Feb-22 10.00-14.00 UUR JACHTHAVEN DE STEUR KOPPELWEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
2 APR 02-Apr-22 13.00-16.00 UUR ALM/BUITENKADE PAASWEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
3 12-Apr-22 13.30-16.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
4 13-Apr-22 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM.HUIS/AAN DE GRAAFF OPEN JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
5 16-Apr-22 09.00-12.00 UUR DORPSVIJVERS HANK 1E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
6 16-Apr-22 07.30-11.00 UUR NOORDWAARD/SELEVIAHOEVE SENIOREN WEDSTRIJD DE BIESBOSCH
7 16-Apr-22 12.45-14.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
8 20-Apr-22 09.00-12.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
9 23-Apr-22 08.00-11.00 UUR ALM/ALMKADE 1E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
10 23-Apr-22 13.45-15.45 UUR ALM/BUITENKADE GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
11 27-Apr-22 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 1E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
12 30-Apr-22 09.00-14.00 UUR KANAAL VAN STEENHOEK KOPPELWEDSTRIJD VRIJE HENGEL FEDERATIE
13 MEI 07-May-22 07.30-12.30 UUR NAK/HENGELSPORTZONE GEWONE WEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS LOON OP ZAND
14 07-May-22 13.45-15.45 UUR KANAAL MIDGRAAF NABIJ POMPVELD GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
15 07-May-22 09.00-12.00 UUR BLEEKE KIL/OOSTKIL 2E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
16 07-May-22 13.00-16.00 UUR ALM/BUITENKADE VAN PELT BOKAAL GROOT WOUDRICHEM
17 11-May-22 19.00-20.30 UUR SINGEL AALSCHOLVERSTRAAT 2E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
18 18-May-22 09.00-12.00 UUR MIDGRAAF/WAARDHUIZEN 2E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
19 21-May-22 13.45-16.15 UUR ALM/BUITENKADE 1E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
20 21-May-22 13.00-16.00 UUR EENDENVELD 2E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
21 25-May-22 19.00-20.30 UUR DOKVIJVER 3E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
22 27-May-22 18.00-20.00 UUR DORPSVIJVERS HANK KOPPELWEDSTRIJD JUNIOR-SENIOR FEDERATIE
23 31-May-22 13.30-16.00 UUR NOORDWAARD/SELEVIAHOEVE 2E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
24 JUNI 01-Jun-22 15.00-16.15 UUR DORPSVIJVERS HANK 1E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
25 01-Jun-22 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP 3E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
26 01-Jun-22 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 4E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
27 04-Jun-22 09.00-12.00 UUR WESTKIL 3E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
28 04-Jun-22 13.45-15.45 UUR KANAAL MIDGRAAF GEWONE WEDSTRJD DE BERGSE MAAS
29 06-Jun-22 09.00-14.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN TRIO WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
30 08-Jun-22 18.30-20.00 UUR DORPSVIJVERS HANK KOPPELWED JUNIOR-SENIOR DE VROLIJKE VISSERS
31 11-Jun-22 09.00-12.00 UUR BLEEKE KIL/OOSTKIL 4E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
32 15-Jun-22 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP JOOP VOSCUP GROOT WOUDRICHEM
33 15-Jun-22 19.00-20.30 UUR DOKVIJVER 5E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
34 15-Jun-22 15.00-16.15 UUR DORPSVIJVERS HANK 2E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
35 15-Jun-22 18.30-20.00 UUR VIJVER SCHALKENWERF/’T MIDDELTJE 1E JEUGDWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
36 18-Jun-22 08.00-11.00 UUR DORPSVIJVERS HANK JUNIOREN FEDERATIEWEDSTRIJD FEDERATIE
37 22-Jun-22 15.00-16.15 UUR DORPSVIJVERS HANK 3E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
38 22-Jun-22 18.30-20.00 UUR VIJVER SCHALKENWERF/’T MIDDELTJE 2E JEUGDWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
39 25-Jun-22 13.45-16.15 UUR KANAAL MIDGRAAF 2E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
40 25-Jun-22 09.00-12.00 UUR NAK/HENGELSPORTZONE 5E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
41 28-Jun-22 13.30-16.00 UUR SINGELS INDUS TERR GIESSEN 3E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
42 29-Jun-22 18.30-20.00 UUR VIJVER SCHALKENWERF/’T MIDDELTJE 3E JEUGDWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
43 30-Jun-22 19.00-20.30 UUR SINGEL AALSCHOLVERSTRAAT 6E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
44 JULI 02-Jul-22 08.00-11.00 UUR NTB SENIOREN FEDERATIEWEDSTRIJD FEDERATIE
45 06-Jul-22 19.00-21.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN BAKS IJSSALONBOKAAL GROOT WOUDRICHEM
46 09-Jul-22 13.45-15.45 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK BBQ BOKAAL DE BERGSE MAAS
47 13-Jul-22 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
48 16-Jul-22 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 4E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
49 23-Jul-22 08.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN/GRACHTEN GROOT WOUDRICHEMCUP GROOT WOUDRICHEM
50 27-Jul-22 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
51 AUG 18-Aug-22 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
52 27-Aug-22 08.30-12.00 UUR DOKVIJVER SENIOREN WEDSTRIJD DE BIESBOSCH
53 27-Aug-22 13.45-16.15 UUR KANAAL MIDGRAAF 3E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
54 31-Aug-22 09.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 5E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
55 SEPT 03-Sep-22 09.00-14.00 UUR WESTKIL KOPPELMARATHON DE BERGSE MAAS
56 07-Sep-22 09.00-12.00 UUR MIDGRAAF/WAARDHUIZEN 6E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
57 13-Sep-22 13.30-16.00 UUR SINGELS INDUS TERR GIESSEN 4E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
58 17-Sep-22 13.45-16.15 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK 4E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
59 17-Sep-22 09.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 6E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
60 17-Sep-22 10.00-12.00 uur DE DUSSE JEUGD ROOFVISWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
61 24-Sep-22 09.00-13.00 UUR WESTKIL/BAKKERSKIL 1E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
62 OKT 01-Oct-22 14.00-15.30 UUR DE GANTEL/BUITENKADE JEUGDSNOEKEN DE VROLIJKE VISSERS
63 01-Oct-22 13.45-15.45 UUR KANAAL MIDGRAAF GEWONE WEDSTRJD DE BERGSE MAAS
64 01-Oct-22 07.30-12.30 UUR NAK/HENGELSPORTZONE GEWONE WEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS LOON OP ZAND
65 01-Oct-22 09.00-14.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG SNOEKWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
66 01-Oct-22 09.00-12.00 UUR EENDENVELD 7E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
67 15-Oct-22 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP SUPERCUP GROOT WOUDRICHEM
68 15-Oct-22 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 2E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
69 19-Oct-22 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP BOUT WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
70 22-Oct-22 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP 5E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
71 22-Oct-22 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 1E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS
72 29-Oct-22 09.00-13.00 UUR BLEEKE KIL/OOSTKIL 3E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
73 NOV 05-Nov-22 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
74 15-Nov-22 13.30-16.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL 5E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
75 19-Nov-22 09.00-13.00 UUR BLEEKE KIL/OOSTKIL BOUTSNOEKEN DE VROLIJKE VISSERS
76 19-Nov-22 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 2E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS
77 19-Nov-22 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
78 26-Nov-22 09.00-13.00 UUR ALLE WATEREN STREETFISHINGWED FAB FEDERATIE
79 DEC 03-Dec-22 09.00-12.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL HAVENWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
80 03-Dec-22 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP SINTERKLAAS VISSEN DE BERGSE MAAS
81 10-Dec-22 08.00-12.00 UUR NTB KERST SNOEKWEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
82 10-Dec-22 10.00-14.00 UUR JACHTHAVEN DE STEUR KERSTKOPPELWED GROOT WOUDRICHEM
83 17-Dec-22 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP KERSTBOUT WITVIS WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
84 17-Dec-22 09.00-13.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG KERSTBOUTSNOEKCOCNOURS HET LOZE VISSERTJE
85 17-Dec-22 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 3E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS