Federatiewedstrijd senior/junior 2018 is gevist

Bekijk de uitslag

Jeugd federatiewedstrijd 2017 is gevist

Bekijk de uitslag

Wijde Alm

Noorder Afwateringskanaal

De Alm

Steiger Bakkerskil

Uw boot hier? Klik hier

Noorder Afwateringskanaal

Bakkerskil

Bleek of Oostkil

Wijde Alm

De Alm

De Alm (Buitenkade)

Bleek of Oostkil

Noorder Afwateringskanaal (Peerenboom)

Noorder Afwateringskanaal (Capelse veer)

Wedstrijdprogramma 2019

Versie 2019 0.2

Home/Wedstrijdprogramma 2019

 

NR MAAND DATUM WED NAAM HSV WED DUUR WED WATER NAAM WED
1 FEBR 09-feb.-19 GROOT WOUDRICHEM 10.00-14.00 uur JACHTHAVEN DE STEUR HAVEN KOPPELWEDSTRIJD
2 MRT 09-mrt.-19 PALINGPARADIJS 08.30-11.30 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
3 20-mrt.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR VIJVER NIEUWENDIJK 1E 55+ COMPWED
4 23-mrt.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
5 APR 06-apr.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GESCHEIDEN KOPPELWED
6 13-apr.-19 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR ALM/BUITENKADE PAASEIEREN VISSEN
7 17-apr.-19 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM. HUIS/DE GRAAFF OPEN JEUGDWEDSTRIJD
8 17-apr.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD ALMKERK 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK VOORJAARSWED JEUGD
9 19-apr.-19 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 1E JEUGDWED
10 19-apr.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD RGW 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN JAKAHAANCUPWEDSTRIJD
11 20-apr.-19 DE BERGSE MAAS 12.45-14.45 UUR ALM/ALMKADE DORP PAASEIERENCONCOURS
12 20-apr.-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E COMPWED
13 20-apr.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR DORPSVIJVER HANK 1E VASTE HENGELWED
14 23-apr.-19 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E 55+ COMPWED
15 24-apr.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR WESTERHEI 2E 55+ COMPWED
16 MEI 01-mei-19 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM. HUIS 1E JEUGDWEDSTRIJD
17 02-mei-19 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR ALM/ALMKADE DORP 1E COMPWED 50+
18 04-mei-19 PALINGPARADIJS 08.30-11.30 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
19 04-mei-19 FEDERATIE 09.00-14.00 UUR KANAAL VAN STEENHOEK FEEDERWEDSTRIJD
20 08-mei-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E 60+ COMPWED
21 10-mei-19 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 2E JEUGDWED
22 10-mei-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD RGW 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E COMPWED JEUGD
23 11-mei-19 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR ALM/BUITENKADE 1E KONINGSWEDSTRIJD
24 11-mei-19 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR GRACHTEN OKE FM BOKAAL KOPPELWED
25 11-mei-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR DE BLEEKE KIL 2E VASTE HENGELWED
26 15-mei-19 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 2E JEUGDWEDSTRIJD
27 15-mei-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD ALMKERK 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 1E COMPWED JEUGD
28 18-mei-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/BIJL/POSTWEIDE 2E COMPWED
29 22-mei-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR VIJVER/SINGEL N’DIJK 3E 55+ COMPWED
30 22-mei-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM 2E 60+ COMPWED
31 23-mei-19 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR INDUSTERR GIESSEN 2E COMPWED 50+
32 25-mei-19 FEDERATIE 13.30-15.30 UUR VIJVERS HANK
KOPPELWEDSTRIJD JONG/OUD
33 29-mei-19 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM.HUIS 3E JEUGDWEDSTRIJD
34 29-mei-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD ALMKERK 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 2E COMPWED JEUGD
35 JUNI 01-jun.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR DOORNSKANAAL GEWONE WEDSTRIJD
36 01-jun.-19 DE VROLIJKE VISSERS 10.00-11.30 UUR DORPSVIJVERS HANK 1E JEUGDWEDSTRIJD
37 05-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR SINGELS KASTELEN WOUDRICHEM 3E 60+ COMPWED
38 06-jun.-19 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK 3E 50+ WEDSTRIJD
39 07-jun.-19 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK KOPPELWEDSTRIJD
40 08-jun.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR WESTKIL 3E VASTE HENGELWED
41 12-jun.-19 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 4E JEUGDWEDSTRIJD
42 12-jun.-19 DE VROLIJKE VISSERS 18.30-20.00 UUR DORPSVIJVERS HANK KOPPELWEDSTRIJD SR-JR
43 12-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD ALMKERK 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 3E COMPWED JEUGD
44 13-jun.-19 HET LOZE VISSERTJE 13.30-16.00 UUR DE DUSSEN OUDERENWEDSTRIJD
45 14-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD RGW 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E COMPWED JEUGD
46 15-jun.-19 DE VROLIJKE VISSERS LOON OP ZAND 08.00-14.00 UUR WESTKIL VRIJE WED BESTUUR
47 15-jun.-19 FEDERATIE 09.00-11.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN JEUGDFEDERATIEWEDSTRIJD
48 15-jun.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT 2E KONINGSWEDSTRIJD
49 15-jun.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR DE BLEEKE KIL 4E VASTE HENGELWED
50 18-jun.-19 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR INDUSTERR GIESSEN 2E 55+ COMPWED
51 19-jun.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR JANSEN 4E 55+ COMPWED
52 19-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE VOSCUP
53 20-jun.-19 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR DOORNSKANAAL 4E 50+ WEDSTRIJD
54 21-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR ALM/ALMKADE DORP
GROOT WOUDRICHEMCUP JEUGD
55 22-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/BIJL/POSTWEIDE 4E COMPWED
56 26-jun.-19 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM.HUIS 5E JEUGDWEDSTRIJD
57 27-jun.-19 DE BERGSE MAAS 19.00-20.30 UUR BROEKSE VIJVER DAMESWEDSTRIJD
58 28-jun.-19 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR SINGELS NIEUWENDIJK 3E JEUGDWED
59 28-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD ALMKERK 18.45-20.15 UUR LOEVESTEINGRACHT WOUDRICHEM HAKWOOD BOKAAL JEUGD
60 28-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD RGW 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 3E COMPWED JEUGD
61 29-jun.-19 DE BERGSE MAAS 09.00-14.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT KOPPELMARATHON
62 29-jun.-19 GROOT WOUDRICHEM 16.00-18.00 UUR GRACHTEN BBQ VISSEN
63 29-jun.-19 DE VROLIJKE VISSERS 10.00-11.30 UUR DORPSVIJVERS HANK 2E JEUGDWEDSTRIJD
64 JULI 05-jul.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD RGW 19.00-20.00 UUR INDUSTERR GIESSEN 4E JEUGDWEDSTRIJD
65 06-jul.-19 FEDERATIE 08.00-11.00 UUR NTB
SENIOREN FEDERATIEWEDSTRIJD
66 06-jul.-19 DE VROLIJKE VISSERS 10.00-11.30 UUR DORPSVIJVERS HANK 3E JEUGDWEDSTRIJD
67 09-jul.-19 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR WESTKIL 3E 55+ COMPWED
68 10-jul.-19 GROOT WOUDRICHEM 19.00-21.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN/POSTWEIDE BAKS IJSSALONBOKAAL
69 10-jul.-19 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM.HUIS 6E JEUGDWEDSTRIJD
70 10-jul.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD ALMKERK 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 4E JEUGDWEDSTRIJD
71 13-jul.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR OUDE IJSBAAN BABYLONIENBROEK BBQ BOKAAL
72 13-jul.-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN WOUDRICHEM GROOT-WOUDRICHEM CUP
73 17-jul.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR SINGELS NIEUWENDIJK 5E 55+ COMPWED
74 24-jul.-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-13.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E VAKANTIE KOPPELWED
75 AUG 01-aug.-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-13.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E VAKANTIE KOPPELWED
76 03-aug.-19 DE BERGSE MAAS 09.00-12.00 UUR DOORNSKANAAL
VAKANTIEWEDSTRIJD VASTE HENGEL
77 10-aug.-19 PALINGPARADIJS 08.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/BIJ FONS KOPPELWEDSTRIJD
78 14-aug.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR WESTKIL 6E 55+ COMPWED
79 14-aug.-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-13.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 3E VAKANTIE KOPPELWED
80 17-aug.-19 PALINGPARADIJS 08.00-11.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
81 17-aug.-19 DE BERGSE MAAS 09.00-12.00 UUR DOORNSKANAAL
VAKANTIEWEDSTRIJD VASTE HENGEL
82 17-aug.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR NAK 5E VASTE HENGELWED
83 23-aug.-19 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK KOPPELWESTRIJD
84 28-aug.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD ALMKERK 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 5E JEUGDWEDSTRIJD
85 30-aug.-19 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR SINGELS NIEUWENDIJK 4E JEUGDWED
86 30-aug.-19 GROOT WOUDRICHEM/AFD RGW 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 5E JEUGDWEDSTRIJD
87 31-aug.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR INDUSTERR GIESSEN 3E KONINGSWEDSTRIJD
88 31-aug.-19 DE BIESBOSCH 07.30-11.00 UUR DOORNSKANAAL GEWONE WEDSTRIJD
89 SEPT 07-sep.-19 DE BERGSE MAAS 09.00-14.00 UUR WESTKIL KOPPELWEDSTRIJD
90 10-sep.-19 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR DOORNSKANAAL 4E 55+ COMPWED
91 14-sep.-19 PALINGPARADIJS 08.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/BIJ FONS KOPPELWEDSTRIJD
92 18-sep.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 7E 55+ COMPWED
93 18-sep.-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR INDUSTRIETERREIN GIESSEN 8E 60+ COMPWED
94 21-sep.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR OUDE IJSBAAN BABYLONIENBROEK 4E KONINGSWEDSTRIJD
95 21-sep.-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN/POSTWEIDE 6E COMPWED
96 28-sep.-19 PALINGPARADIJS 08.30-11.30 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
97 28-sep.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR WESTKIL/BAKKERSKIL 1E SNOEKWEDSTRIJD
98 OKT 01-okt.-19 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT 5E 55+ COMPWED
99 02-okt.-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM 9E 60+ COMPWED
100 05-okt.-19 HET LOZE VISSERTJE 09.00-14.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG SNOEKWEDSTRIJD
101 05-okt.-19 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR INDUSTERR GIESSEN 7E COMPWED
102 12-okt.-19 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR ALM/ALMKADE DORP SUPERCUP
103 16-okt.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 8E 55+ COMPWED
104 19-okt.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP 5E KONINGSWEDSTRIJD
105 19-okt.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 2E SNOEKWEDSTRIJD
106 23-okt.-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM GESCHEIDEN KOPPELWED 60+
107 26-okt.-19 PALINGPARADIJS 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
108 NOV 02-nov.-19 PALINGPARADIJS 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
109 02-nov.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
110 02-nov.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR DOORNSKANAAL/ALM/BUITENKADE 3E SNOEKWEDSTRIJD
111 06-nov.-19 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT 9E 55+ COMPWED
112 16-nov.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
113 16-nov.-19 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT KOPPELWEDSTRIJD
114 19-nov.-19 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL 6E 55+ COMPWED
115 23-nov.-19 DE BIESBOSCH 09.00-12.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL HAVENWEDSTRIJD
116 23-nov.-19 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 4E SNOEKWEDSTRIJD
117 30-nov.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT SURPRICE VISSEN
118 30-nov.-19 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR ALM/ALMKADE DORP SINTERKLAAS VISSEN
119 DEC 07-dec.-19 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP KERSTBOUTVISSEN
120 14-dec.-19 PALINGPARADIJS 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
121 21-dec.-19 HET LOZE VISSERTJE 09.00-13.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG KERSTBOUTSNOEKCOCNOURS
122 21-dec.-19 DE BERGSE MAAS 08.00-12.00 UUR NTB KERSTBOUT SNOEKEN