NR MAAND DATUM WED NAAM HSV WED DUUR WED WATER NAAM WEDSTRJD
1 FEBR 06-feb-21 10.00-14.00 UUR JACHTHAVEN DE STEUR KOPPELWEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
2 MRT 20-mrt-21 13.45-15.45 UUR VIJVER RUITERHOF GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
3 APR 03-apr-21 13.00-16.00 UUR ALM/BUITENKADE PAASWEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
4 03-apr-21 12.45-14.45 UUR ALM/ALMKADE DORP PAASEIEREN CONCOURS DE BERGSE MAAS
5 13-apr-21 13.30-16.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
6 14-apr-21 19.00-20.30 UUR SINGELS WERKENDAM OPEN JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
7 17-apr-21 09.00-12.00 UUR DORPSVIJVERS HANK 1E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
8 17-apr-21 08.00-11.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
9 23-apr-21 19.00-20.30 UUR GRACHT WOUDRICHEM JAKAHAANCUP WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
10 24-apr-21 13.45-15.45 UUR ALM/BUITENKADE GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
11 28-apr-21 19.00-20.30 UUR SINGEL OUD GEMEENTEHUIS 1E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
12 28-apr-21 09.00-12.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
13 MEI 01-mei-21 07.30-12.30 UUR NAK/HENGELSPORTZONE GEWONE WEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS LOON OP ZAND
14 01-mei-21 13.00-16.00 UUR ALM/BUITENKADE VAN PELT BOKAAL GROOT WOUDRICHEM
15 06-mei-21 18.45-20.45 UUR ALM/ALMKADE DORP 1E ZOMERAVOND COMPWED DE BERGSE MAAS
16 07-mei-21 19.00-20.30 UUR SINGELS KASTELEN WOUDRICHEM 1E JEUGD COMPWED GROOT WOUDRICHEM
17 08-mei-21 09.00-12.00 UUR DE BLEKKE KIL/OOSTKIL 2E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
18 11-mei-21 18.30-20.00 UUR DE DUSSE 1E JEUGDWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
19 12-mei-21 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 2E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
20 15-mei-21 13.45-15.45 UUR ALM/BUITENKADE GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
21 19-mei-21 15.00-16.15 UUR VIJVER DE DOTTER HANK 1E JEUGDWED DE VROLIJKE VISSERS
22 19-mei-21 09.00-12.00 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM 2E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
23 20-mei-21 18.45-20.45 UUR KANAAL MIDGRAAF 2E ZOMERAVOND COMPWED DE BERGSE MAAS
24 21-mei-21 19.00-20.30 UUR SINGELS INDUS.TERR GIESSEN 2E JEUGD COMPWED GROOT WOUDRICHEM
25 22-mei-21 08.00-11.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 2E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
26 25-mei-21 18.30-20.00 UUR DE DUSSE 2E JEUGDWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
27 26-mei-21 19.00-20.30 UUR SINGEL OUD GEMEENTEHUIS 3E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
28 26-mei-21 15.00-16.15 UUR VIJVER DE DOTTER HANK 2E JEUGDWED DE VROLIJKE VISSERS
29 28-mei-21 18.00-20.00 UUR DORPSVIJVERS HANK KOPPELWEDSTRIJD JUNIOR-SENIOR FEDERATIE
30 JUNI 02-jun-21 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 4E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
31 02-jun-21 15.00-16.15 UUR VIJVER DE DOTTER HANK/JACHTSLOOT 3E JEUGDWED DE VROLIJKE VISSERS
32 02-jun-21 09.00-12.00 UUR SINGELS KASTELEN WOUDRICHEM, 3E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
33 05-jun-21 13.45-15.45 UUR KANAAL MIDGRAAF GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
34 05-jun-21 09.00-12.00 UUR WESTKIL 3E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
35 09-jun-21 18.30-20.00 UUR DORPSVIJVERS HANK KOPPELWED JUNIOR-SENIOR DE VROLIJKE VISSERS
36 10-jun-21 18.45-20.45 UUR DOORNSKANAAL 3E ZOMERAVOND COMPWED DE BERGSE MAAS
37 12-jun-21 09.00-12.00 UUR DE BLEEKE KIL/OOSTIKIL 4E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
38 13-jun-21 18.30-20.00 UUR DE DUSSE 3E JEUGDWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
39 16-jun-21 19.00-20.30 UUR VIJVER MIDDENVELD 3E JEUGD COMPWED GROOT WOUDRICHEM
40 16-jun-21 18.00-19.30 UUR DORPSVIJVERS HANK 4E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
41 16-jun-21 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP 5E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
42 16-jun-21 19.00-20.30 UUR SINGEL OUD GEMEENTEHUIS 5E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
43 19-jun-21 13.45-16.15 UUR DOORNSKANAAL 1E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
44 19-jun-21 10.00-12.00 UUR NTB JEUGD FEDERATIEWEDSTRIJD FEDERATIE
45 23-jun-21 18.00-19.30 UUR DORPSVIJVERS HANK 5E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
46 24-jun-21 18.45-20.45 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK 4E ZOMERAVOND COMPWED DE BERGSE MAAS
47 25-jun-21 19.00-20.30 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM GW CUP GROOT WOUDRICHEM
48 26-jun-21 09.00-12.00 UUR NAK/HENGELSPORTZONE 5E VASTE HENGELWED DE VROLIJKE VISSERS
49 29-jun-21 13.30-16.00 UUR NOORDWAARD/SELEVIAHOEVE 2E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
50 30-jun-21 19.00-20.30 UUR SINGEL OUD GEMEENTEHUIS 6E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
51 JULI 01-jul-21 18.30-20.00 UUR BROEKSE VIJVER DAMES CONCOURS DE BERGSE MAAS
52 02-jul-21 19.00-20.30 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM 4E JEUGD COMPWED GROOT WOUDRICHEM
53 03-jul-21 08.30-11.30 UUR NTB FEDERATIEWEDSTRIJD SENIOREN FEDERATIE
54 07-jul-21 19.00-21.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN NAKS IJSSALONBOKAAL GROOT WOUDRICHEM
55 08-jul-21 18.45-20.45 UUR KANAAL MIDGRAAF 5E ZOMERAVOND COMPWED DE BERGSE MAAS
56 10-jul-21 08.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN/ GRACHTEN WOUDRICHEM GROOT WOUDRICHEMCUP GROOT WOUDRICHEM
57 10-jul-21 13.45-16.15 UUR DOORNSKANAAL 2E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
58 14-jul-21 19.00-20.30 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM 5E JEUGD COMPWED GROOT WOUDRICHEM
59 14-jul-21 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
60 17-jul-21 13.45-15.45 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK BBQ BOKAAL DE BERGSE MAAS
61 17-jul-21 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 4E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
62 28-jul-21 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
63 AUG 07-aug-21 09.00-12.00 UUR DOORNSKANAAL VAKANTIEWEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
64 11-aug-21 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
65 18-aug-21 09.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 6E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
66 21-aug-21 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN VAKANTIEWEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
67 28-aug-21 07.30-11.00 UUR NOORDWAARD/SELEVIAHOEVE SENIOREN WEDSTRIJD DE BIESBOSCH
68 28-aug-21 18.00-20.00 UUR DORPSVIJVERS HANK KOPPELWEDSTRIJD JUNIOR-SENIOR FEDERATIE
69 28-aug-21 13.45-16.15 UUR KANAAL MIDGRAAF 3E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
70 28-aug-21 08.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN HONCOOPBOKAAL GROOT WOUDRICHEM
71 SEPT 04-sep-21 09.00-13.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN KOPPELWEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
72 07-sep-21 13.30-16.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 3E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
73 15-sep-21 09.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 8E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
74 18-sep-21 09.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 6E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
75 18-sep-21 13.45-16.15 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK 4E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
76 25-sep-21 09.00-13.00 UUR WESTKIL/BAKKERSKIL 1E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
77 29-sep-21 09.00-12.00 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM 9E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
78 OKT 02-okt-21 09.00-14.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG SNOEKWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
79 02-okt-21 14.00-15.30 UUR DE GANTEL/BUITENKADE JEUGDSNOEKEN DE VROLIJKE VISSERS
80 02-okt-21 09.00-12.00 UUR SINGELS INDUSTERR GIESSEN 7E COMPWED GROOT WOUDRICHEM
81 02-okt-21 13.45-15.45 UUR KANAAL WITTE MOLEN GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
82 09-okt-21 09.00-13.00 UUR ALLE WATEREN STREETFISHINGWED FAB FEDERATIE
83 16-okt-21 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 2E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
84 20-okt-21 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP 10E COMPWED 60+ GROOT WOUDRICHEM
85 23-okt-21 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP 5E KONINGSWED DE BERGSE MAAS
86 23-okt-21 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 1E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS
87 30-okt-21 09.00-13.00 UUR DOORNSKANAAL/ALM/BUITENKADE 3E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
88 NOV 06-nov-21 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
89 16-nov-21 13.30-16.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL 4E COMPWED 55+ DE BIESBOSCH
90 20-nov-21 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
91 20-nov-21 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 4E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
92 20-nov-21 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 2E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS
93 DEC 04-dec-21 09.00-12.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL HAVENWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
94 04-dec-21 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP SINTERKLAAS VISSEN DE BERGSE MAAS
95 11-dec-21 08.00-12.00 UUR NTB KERST SNOEKWEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
96 11-dec-21 10.00-14.00 UUR JACHTHAVEN DE STEUR KERSTKOPPELWED GROOT WOUDRICHEM
97 18-dec-21 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP KERSTBOUT WITVIS WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
98 18-dec-21 09.00-13.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG KERSTBOUTSNOEKCOCNOURS HET LOZE VISSERTJE
99 19-dec-21 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 3E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS