1 JULI 15-jul-20 19.00-20.30 UUR SINGEL RANDWIJKLAAN 1E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
2 22-jul-20 14.00-15.30 UUR DORPSVIJVER DE DOTTER HANK 1E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
3 25-jul-20 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/INDUSTRIE TERR GIESSEN GROOT WOUDRICHEMCUP GROOT WOUDRICHEM
4 22-jul-20 14.00-15.30 UUR DORPSVIJVERS HANK 2E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
5 29-jul-20 19.00-20.30 UUR SINGEL OUDE GEMEENTEHUIS WERKENDAM 2E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
6 30-jul-20 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
7 AUG 05-aug-20 19.00-20.30 UUR SINGEL RANDWIJKLAAN 3E JEUGDWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
8 12-aug-20 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E VAKANTIE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
9 22-aug-20 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN VRIJE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
10 26-aug-20 15.00-16.15 UUR DORPSVIJVER DE DOTTER HANK 3E JEUGDWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
11 28-aug-20 18.00-20.00 UUR DORPSVIJVERS HANK KOPPELWEDSTRIJD JUNIOR-SENIOR FEDERATIE
12 29-aug-20 13.45-15.45 UUR DOORNSKANAAL GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
13 SEPT 02-sep-20 15.00-16.15 UUR DORPSVIJVER DE DOTTER HANK 55+/KBO WEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
14 05-sep-20 13.45-15.45 UUR DOORNSKANAAL GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
15 05-sep-20 08.00-12.00 UUR INDUSTRIETERREIN GIESSEN VRIJE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
16 05-sep-20 08.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/BIJ FONS KOPPELWEDSTRIJD PALINGPARADIJS
17 16-sep-20 13.30-16.30 UUR WESTERHEI 1E 55+ COMPWED PALINGPARADIJS
18 19-sep-20 13.45-15.45 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
19 19-sep-20 09.00-12.00 UUR GRACHTEN WOUDRICHEM VRIJE WEDSTRIJD GROOT WOUDRICHEM
20 26-sep-20 09.00-13.00 UUR WESTKIL/BAKKERSKIL 1E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
21 26-sep-20 08.30-11.30 UUR BAKKERSKIL/BIJ FONS GEWONE WEDSTRIJD PALINGPARADIJS
22 OKT 03-okt-20 13.45-15.45 UUR KANAAL BABYLONIENBROEK GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
23 03-okt-20 09.00-12.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN VAN PELT BOKAAL GROOT WOUDRICHEM
24 03-okt-20 09.00-14.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG SNOEKWEDSTRIJD HET LOZE VISSERTJE
25 03-okt-20 14.00-15.30 UUR DE GANTEL BUITENJADE ROOFVISWEDSTRIJD JEUGD DE VROLIJKE VISSERS
26 10-okt-20 09.00-13.00 UUR ALLE WATEREN STREETFISHINGWED FAB FEDERATIE
27 14-okt-20 13.30-16.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 2E 55+ COMPWED PALINGPARADIJS
28 17-okt-20 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 2E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
29 24-okt-20 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
30 24-okt-20 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 1E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS
31 24-okt-20 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD PALINGPARADIJS
32 31-okt-20 09.00-13.00 UUR DOORNSKANAAL/ALM/BUITENKADE 3E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
33 31-okt-20 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD PALINGPARADIJS
34 NOV 07-nov-20 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
35 18-nov-20 13.30-16.30 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL 3E 55+ COMPWED PALINGPARADIJS
36 21-nov-20 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
37 21-nov-20 09.00-12.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL HAVENWEDSTRIJD DE BIESBOSCH
38 21-nov-20 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 2E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS
39 21-nov-20 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 4E SNOEKWEDSTRIJD DE VROLIJKE VISSERS
40 28-nov-20 13.00-16.00 UUR ALM/ALMKADE DORP SINTERKLAAS VISSEN GROOT WOUDRICHEM
41 05-dec-20 13.45-15.45 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT SURPRICE VISSEN DE BERGSE MAAS
42 DEC 12-dec-20 08.00-12.00 UUR NTB KERST SNOEKWEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
43 12-dec-20 10.00-14.00 UUR JACHTHAVEN DE STEUR KERSTKOPPEL GROOT WOUDRICHEM
44 12-dec-20 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD PALINGPARADIJS
45 19-dec-20 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP KERSTBOUT VISWEDSTRIJD DE BERGSE MAAS
46 19-dec-20 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 3E ROOFVIS WEDSTRIJD DE PRULVISSERS
47 19-dec-20 09.00-13.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG KERSTBOUTSNOEKCOCNOURS HET LOZE VISSERTJE