Federatiewedstrijd senior/junior 2018 is gevist

Bekijk de uitslag

Jeugd federatiewedstrijd 2017 is gevist

Bekijk de uitslag

Wijde Alm

Noorder Afwateringskanaal

De Alm

Steiger Bakkerskil

Uw boot hier? Klik hier

Noorder Afwateringskanaal

Bakkerskil

Bleek of Oostkil

Wijde Alm

De Alm

De Alm (Buitenkade)

Bleek of Oostkil

Noorder Afwateringskanaal (Peerenboom)

Noorder Afwateringskanaal (Capelse veer)

Wedstrijdprogramma 2018

Versie 2018 0.4

Home/Wedstrijdprogramma 2018

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van 2019


Onderstaand het wedstrijdprogramma van 2018

Nr Maand DATUM WED NAAM HSV WED DUUR WED WATER NAAM WED
1 Jan 07-jan.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.30-13.00 UUR ALM/ALMKADE DORP EXTRA WEDSTRIJD
2 20-jan.-18 DE BERSGE MAAS 13.45-15.45 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT EXTRA WEDSTRIJD
3 20-jan.-18 DE PRULVISSERS 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 1E SNOEKWEDSTRIJD
4 Febr 10-feb.-18 GROOT WOUDRICHEM 10.00-14.00 uur JACHTHAVEN DE STEUR HAVEN KOPPELWEDSTRIJD
5 Mrt 10-mrt.-18 PALINGPARADIJS 08.30-11.30 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
6 17-mrt.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
7 18-mrt.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR VIJVER NIEUWENDIJK 1E 55+ COMPWED
8 31-mrt.-18 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR ALM/ALMKADE DORP PAASEIEREN VISSEN
9 31-mrt.-18 DE BERGSE MAAS 12.45-14.45 UUR ALM/BUITENKADE PAASEIERENCONCOURS
10 Apr 07-apr.-18 PALINGPARADIJS 08.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/BIJ FONS GEWONE WEDSTRIJD
11 13-apr.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E JEUGDWEDSTRIJD
12 14-apr.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/BUITENKADE GESCHEIDEN KOPPELWED
13 17-apr.-18 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E 55+ COMPWED
14 18-apr.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR WESTERHEI 2E 55+ COMPWED
15 18-apr.-18 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM. HUIS/DE GRAAFF OPEN JEUGDWEDSTRIJD
16 20-apr.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN JAKAHAANCUPWEDSTRIJD
17 20-apr.-18 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 1E JEUGDWED
18 21-apr.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR ALM/BUITENKADE 1E COMPWED
19 25-apr.-18 GROOT WOUDRICHEM 18.45-20.15 UUR ALM/ALMKADE DORP VOORJAARWEDSTRIJD JEUGD
20 28-apr.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR WESTKIL/DE BLEEKE KIL 1E VASTE HENGELWED
21 Mei 02-mei-18 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 1E JEUGDWEDSTRIJD
22 03-mei-18 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR ALM/ALMKADE DORP 1E COMPWED 50+
23 05-mei-18 FEDERATIE 09.00-14.00 UUR KANAAL VAN STEENHOEK FEEDERWEDSTRIJD
24 05-mei-18 PALINGPARADIJS 08.30-11.30 UUR SINGELS/VIJVER NDIJK GEWONE WEDSTRIJD
25 09-mei-18 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL VAN RANDWIJKLAAN 2E JEUGDWEDSTRIJD
26 11-mei-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-21.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN/POSTWEIDE BAKS IJSSALONBOKAAL
27 11-mei-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E COMPWED JEUGD
28 11-mei-18 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 2E JEUGDWED
29 12-mei-18 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR GRACHTEN OKE FM BOKAAL KOPPELWED
30 12-mei-18 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR ALM/BUITENKADE 1E KONINGSWEDSTRIJD
31 12-mei-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR DE BLEEKE KIL 2E VASTE HENGELWED
32 16-mei-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR VIJVER/SINGEL N’DIJK 3E 55+ COMPWED
33 17-mei-18 GROOT WOUDRICHEM 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 1E COMPWED JEUGD
34 17-mei-18 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR INDUSTERR GIESSEN 2E COMPWED 50+
35 19-mei-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR INDUSTRIETERR GIESSEN 2E COMPWED
36 23-mei-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR DOORNSKANAAL 2E 60+ COMPWED
37 26-mei-18 FEDERATIE 13.30-15.30 UUR VIJVERS HANK KOPPELWEDSTRIJD JONG/OUD
38 30-mei-18 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM.HUIS 3E JEUGDWEDSTRIJD
39 Juni 01-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN
GROOT WOUDRICHEMCUP JEUGD
40 01-jun.-18 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 3E JEUGDWED
41 02-jun.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR SINGELS INDUS TERR W’DAM GEWONE WEDSTRIJD
42 05-jun.-18 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR DOKVIJVER/SINGEL GEMEENTEHUIS 2E 55+ COMPWED
43 06-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR SINGELS KASTELEN WOUDRICHEM 3E 60+ COMPWED
44 06-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 2E COMPWED JEUGD
45 07-jun.-18 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR OUDE IJSBAAN BANYLONIENBROEK 3E 50+ WEDSTRIJD
46 09-jun.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR WESTKIL 3E VASTE HENGELWED
47 13-jun.-18 HET LOZE VISSERTJE 13.30-16.00 UUR DE DUSSEN OUDERENWEDSTRIJD
48 13-jun.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR JANSEN 4E 55+ COMPWED
49 15-jun.-18 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR SINGEL GEM.HUIS 55+ WEDSTRIJD
50 15-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E JEUGDWEDSTRIJD
51 16-jun.-18 FEDERATIE 09.00-11.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN JEUGDFEDERATIEWEDSTRIJD
52 16-jun.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT 2E KONINGSWEDSTRIJD
53 16-jun.-18 PALINGPARADIJS 08.00-11.00 UUR SINGELS INDUS TERR W’DAM+VIJVER N’DIJK GEWONE WEDSTRIJD
54 16-jun.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR DE BLEEKE KIL 4E VASTE HENGELWED
55 20-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE VOSCUP
56 20-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 3E COMPWED JEUGD
57 21-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-15.00 UUR ALM/ALMKADE DORP WED ALTENAHOVE
58 23-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR GRACHTEN 4E COMPWED
59 23-jun.-18 DE VROLIJKE VISSERS LOON OP ZAND 08.00-14.00 UUR WESTKIL VRIJE WED BESTUUR
60 27-jun.-18 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM.HUIS 5E JEUGDWEDSTRIJD
61 28-jun.-18 DE BERGSE MAAS 19.00-20.30 UUR BROEKSE VIJVER DAMESWEDSTRIJD
62 29-jun.-18 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR SINGELS NIEUWENDIJK 4E JEUGDWED
63 29-jun.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR INDUSTERR GIESSEN 4E JEUGDWEDSTRIJD
64 30-jun.-18 DE BERGSE MAAS 09.00-14.00 UUR VIJVERS HANK KOPPELMARATHON
65 Juli 04-jul.-18 GROOT WOUDRICHEM 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 4E COMPWED JEUGD
66 07-jul.-18 FEDERATIE 08.00-11.00 UUR NTB SENIOREN FEDWED
67 11-jul.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-21.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN/POSTWEIDE BAKS IJSSALONBOKAAL
68 11-jul.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR SINGELS NIEUWENDIJK 5E 55+ COMPWED
69 11-jul.-18 DE BIESBOSCH 19.00-20.30 UUR SINGEL GEM.HUIS 6E JEUGDWEDSTRIJD
70 12-jul.-18 DE BERGSE MAAS 18.45-20.45 UUR BROEKSE VIJVER 5E COMPWED 50+
71 14-jul.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-12.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN WOUDRICHEM GROOT-WOUDRICHEM CUP
72 14-jul.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR OUDE IJSBAAN BABYLONIENBROEK BBQ BOKAAL
73 21-jul.-18 GROOT WOUDRICHEM 16.00-18.00 UUR GRACHTEN BBQ VISSEN
74 25-jul.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-13.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 1E VAKANTIE KOPPELWED
75 25-jul.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR WESTKIL 6E 55+ COMPWED
76 28-jul.-18 DE BERGSE MAAS 09.00-12.-00 UUR DOORNSKANAAL VAJANTIEWED VASTE HENGEL
77 Aug 02-aug.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-13.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 2E VAKANTIE KOPPELWED
78 11-aug.-18 PALINGPARADIJS 08.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/BIJ FONS KOPPELWEDSTRIJD
79 11-aug.-18 DE BERGSE MAAS 09.00-12.-00 UUR BAKKERSKIL/1E PARKEERPL VAJANTIEWED VRIJE HENGEL
80 15-aug.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-13.00 UUR GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 3E VAKANTIE KOPPELWED
81 18-aug.-18 PALINGPARADIJS 08.00-11.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
82 18-aug.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-12.00 UUR NAK 5E VASTE HENGELWED
83 22-aug.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR WESTKIL 7E 55+ COMPWED
84 24-aug.-18 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR VIJVER/SINGELS NIEUWENDIJK 5E JEUGDWED
85 25-aug.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
86 29-aug.-18 GROOT WOUDRICHEM 18.45-20.15 UUR WIELTJE/MIDDENVELD ALMKERK 5E COMPWED JEUGD
87 31-aug.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 5E JEUGDWEDSTRIJD
88 31-aug.-18 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR SINGELS NIEUWENDIJK 6E JEUGDWED
89 Sept 01-sep.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR DOORNSKANAAL 3E KONINGSWEDSTRIJD
90 01-sep.-18 DE BIESBOSCH 07.30-11.00 UUR WESTKIL GEWONE WEDSTRIJD
91 14-sep.-18 PALINGPARADIJS 18.30-20.30 UUR SINGELS NIEUWENDIJK 7E JEUGDWED
92 15-sep.-18 PALINGPARADIJS 08.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/BIJ FONS KOPPELWEDSTRIJD
93 15-sep.-18 DE BERGSE MAAS 09.00-14.00 UUR WESTKIL KOPPELWEDSTRIJD
94 15-sep.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR INDUS TERR GIESSEN 7E 60+ COMPWED
95 19-sep.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR INDUSTRIETERREIN GIESSEN 8E 60+ COMPWED
96 19-sep.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR WESTERHEI 8E 55+ COMPWED
97 22-sep.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN/POSTWEIDE 6E COMPWED
98 29-sep.-18 GROOT WOUDRICHEM 19.00-20.00 UUR BIJL/GRACHTEN/POSTWEIDE/KASTELEN 3E JEUGDWEDSTRIJD
99 29-sep.-18 PALINGPARADIJS 08.30-11.30 UUR DOORNSKANAAL GEWONE WEDSTRIJD
100 29-sep.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP 4E KONINGSWEDSTRIJD
101 29-sep.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR WESTKIL/BAKKERSKIL 1E SNOEKWEDSTRIJD
102 Okt 02-okt.-18 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT 5E 55+ COMPWED
103 05-okt.-18 HET LOZE VISSERTJE 09.00-14.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG SNOEKWEDSTRIJD
104 06-okt.-18 GROOT WOUDRICHEM 08.00-11.00 UUR GRACHTEN/KASTELEN 7E COMPWED
105 13-okt.-18 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR ALM/ALMKADE DORP SUPERCUP
106 17-okt.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT 9E 55+ COMPWED
107 20-okt.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-16.15 UUR ALM/ALMKADE DORP 5E KONINGSWEDSTRIJD
108 20-okt.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 2E SNOEKWEDSTRIJD
109 24-okt.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE GESCHEIDEN KOPPELWED 60+
110 27-okt.-18 PALINGPARADIJS 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
111 Nov 03-nov.-18 PALINGPARADIJS 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
112 03-nov.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR KANAAL WITTE MOLEN GEWONE WEDSTRIJD
113 03-nov.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR DOORNSKANAAL/ALM/BUITENKADE 3E SNOEKWEDSTRIJD
114 10-nov.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT GEWONE WEDSTRIJD
115 14-nov.-18 PALINGPARADIJS 13.30-16.30 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT 10E 55+ COMPWED
116 17-nov.-18 GROOT WOUDRICHEM 09.00-12.00 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT KOPPELWEDSTRIJD
117 17-nov.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
118 17-nov.-18 DE PRULVISSERS 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 2E SNOEKWEDSTRIJD
119 20-nov.-18 DE BIESBOSCH 13.30-16.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL 6E 55+ COMPWED
120 24-nov.-18 DE BIESBOSCH 09.00-12.00 UUR JACHTHAVEN BRUINE KIL HAVENWEDSTRIJD
121 24-nov.-18 DE VROLIJKE VISSERS 09.00-13.00 UUR NAK/INLAAT PEEREBOOM TOT 3E BRUG 4E SNOEKWEDSTRIJD
122 Dec 01-dec.-18 GROOT WOUDRICHEM 13.00-16.00 UUR ALM/ALMKADE DORP SINTERKLAAS VISSEN
123 01-dec.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR BAKKERSKIL/ACHTER HET HOUT SURPRICE VISSEN
124 08-dec.-18 DE BERGSE MAAS 13.45-15.45 UUR ALM/ALMKADE DORP KERSTBOUTVISSEN
125 08-dec.-18 DE PRULVISSERS 09.00-12.00 UUR KANAAL WITTE MOLEN 3E SNOEKWEDSTRIJD
126 15-dec.-18 PALINGPARADIJS 09.00-12.00 UUR ALM/ALMKADE DORP GEWONE WEDSTRIJD
127 15-dec.-18 GROOT WOUDRICHEM 10.00-14.00 UUR JACHTHAVEN DE STEUR HAVEN KOPPELWEDSTRIJD
128 22-dec.-18 HET LOZE VISSERTJE 09.00-13.00 UUR NAK/2E BRUG TOT VEER SPRANG KERSTBOUTSNOEKCOCNOURS
129 22-dec.-18 DE BERGSE MAAS 08.00-12.00 UUR NTB KERSTBOUT SNOEKEN